Ahşap Evler


Projelendirme, Sipariş, üretim ve montaj aşamalarında;  en hızlı, en ekonomik ve en sağlıklı çözümler sunuyoruz. Ahşabın geleneksel, doğal ve estetik görünümü başka hiç bir malzemede bulunmaz.

 

Kütük Evler


Her bir ahşap kütük ev projemizde, doğal güzellikleri ve dayanıklılığı koruyan en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Tomruk ahşap evlerde konforunuzu en üst düzeye çıkarmak için çalışıyoruz.

 

Bungalovlar


Bungalovlar, ahşap oteller, pansiyonlar, moteller, sahil evleri, dağ evleri, yayla evleri gibi tek odalı olan küçük ev modellerimizdir. Doğa içerisinde huzurla ve sağlıkla bir zaman geçirebileceğiniz doğal yaşam alanlarıdır.

 

Oyun Evleri


Ahşap oyun evleriyle eşsiz malzeme kalitesi ve tasarımıyla çocuklarınızın hayalini gerçekleştiriyoruz. Tüm hava koşullarına dayanıklı olan çocuk oyun evi modellerimiz için bize ulaşın.

 

Ahşap Ürünler


Ahşap ürünler ve evler, sağlıklı bir yaşam alanı sunar. Ahşap malzeme, doğal bir malzeme olduğu için evin içindeki hava kalitesini iyileştirir. Kaliteli ve dayanıklı ahşap kamelyalar ve bahçe mobilyalarımı üretiyoruz.